Sākums Par mums

Par mums

SIA “MESAKO” ir dibināta 1997.gada februārī.

SIA “MESAKO” pamatdarbības virzieni ir katlu māju, koģenerācijas staciju, apkures un siltumapgādes sistēmu projektēšana, montāža un apkope, gāzes vadu un sistēmu projektēšana un montāža, gaisa kondicionēšanas un aukstumapgādes sistēmu montāža, ūdensapgādes un kanalizācijas iekšējo un ārējo tīklu montāža. Veicam katlumāju, gāzes vadu, GRP apkopi.

2008.gadā SIA "MESAKO" gada apgrozījums bija 10 milj. EUR. Uzņēmumā uz doto brīdi strādā 80 darbinieki. Uzņēmumā strādā (skat. Būvkomersanta reģistru) 11 sertificētie inženiertehniskie darbinieki. Uzņēmumam ir ISO 9001 kvalitātes sertifikāts. SIA "MESAKO" ir izveidots Uzņēmuma Servisa dienests, kas veic katlumāju un gāzes vadu apkopi, tajā ir palaišanas / ieregulēšanas speciālistu brigāde. 

SIA "MESAKO" kā Anglijas degļu ražotājfirmas NU-WAY oficiālais pārstāvis Latvijā nodrošina šo degļu piegādi, uzstādīšanu un servisa apkopes.

Esam izvēlēti par vienu no sadarbības partneriem Latvijā no pasaulē lielākā degļu ražotāja RIELLO puses. SIA "MESAKO" ir dūmvadu ražotājfirmas METALOTERM oficiālais izplatītājs Latvijā.

Firmas darbiniekiem ir visas nepieciešamās atļaujas augstāk minēto darbu veikšanai, kā arī sekojoši ārvalstu firmu sertifikāti:

– RIELLO (Itālija) degļu ieregulēšana, apkope; 

– CHAPPEE (Francija), GUILLOT YGNIS (Francija) katlu uzstādīšana; 

– METALOTERM (Nīderlande) katlumāju skursteņu un ģeneratoru izplūdes sistēmu aprēķināšana un uzstādīšana;

– Siltuma un aukstuma sistēmu izolēšana ar ARMSTRONG – ARMACELL izolēšanas materiāliem; 

– JUNKERS , WESSMANN katlu ieregulēšana un apkope; 

– SYSTEMA gāzes gaisa sildītāju ieregulēšanas un apkope;

– DEUTZ koģenerācijas iekārtu ievadkurss;

– NU-WAY (Anglija) degļu ieregulēšana, apkope.